Informacyje

~Merry :')

Bohaterowie

Amanda Kowal (Am)-Dziewczyna która nie ma przyjaciółek .Nie lubi wytapetowanych dziewczyn. Ubiera się na luzie ale woli rurki niż dresy. Uwielbia rap to dla niej poezja. Jeździ konno, zajmuje się aktorstwem i rysowaniem. Jej przyjaciółmi są: Fabian, Dawid, Kuba, Piotrek, Krzysiek.
Oto i nasza bohaterka:
.

Fabian White: Przeprowadził się do Polski z rodzicami gdy miał 15 lat.Teraz z resztą mają ostatni rok nauki.
Pochodzi z Portugalii jest bardzo podobny do Zayn'a Malik'a i przez to Am lubi go tak nazywać. Lubi słuchać z Am muzyki na słuchawkach.Jest wrażliwy na krzywdę innych, pomocny i zawsze wesoły.


Dawid Lis: Ma ciemne włosy i niebieskie oczy jest istnym debilem i zawsze umie rozśmieszyć każdego. Zawsze trzyma się blisko Am i Kuby bo oni nie dają mu po głowie za jego głupotę. Jednak z Angielskiego jest bardzo dobry. Dziecko szczęścia, dziecinny i przede wszystkim dziwny.


Kuba Starkowski: Ciemny blondyn z niebieskimi oczami. Jest mądry aż za mądry. Zawsze pomaga reszcie w nauce.Ale oprócz wiedzy jest też czułą i miłą osobą. Zna się też na aktorstwie i informatyce. Czasami śpiewa pod prysznicem, ale to rzadkość. Uwielbia gry komputerowe.

Piotrek Jus: Brunet z brązowymi jak czekolada tęczówkami. Jest tym rozważnym w paczce ale też umie się bawić. Jest przede wszystkim opiekuńczy i rozważny, czasami nienormalny ale zawsze czuwa nad przyjaciółmi. Bez niego już dawno pewnie by byli w poprawczaku.

Krzysiek Grzybek: Rudzielec z brązowymi oczami. Nie którzy wołają na niego gejuch bo "ujeżdżał" Dawida a tam ten próbował go strącić z pleców.  Ewentualnie wołają "grzyb". Jest fanem sportów. Sam jest jednym z bardziej wysportowanych chłopaków, ale jest też zabawny i opiekuńczy.

Nowa! Alex Blit: Szatynka o błękitnych oczach. Dziecko szczęścia i leniuch.Kocha jazdę konną i zamierza się tym zajmować zawodowo, ewentualnie zostanie aktorką. Jej ojciec ma własną stadninę.


Nowa!  Nathalie Wild: Blondynka o morskich oczach. Uwielbia spać, jeść i jeździć konno. Jest optymistką, lubi poznawać nowych ludzi, otwarta.

One Direction : 5-cioosobowy zespół. Składa się z Harry'ego Styles'a, Niall'a Horan'a,Zayn'a Malik'a,Liam'a Payne'a i Louis'a Tomlinson'a. Normalni chłopcy cóż tu więcej powiedzieć? Szaleni, mili i przystojni mężczyźni. Choć może jednak chłopcy?  :D
.Harry :

Louis :
Niall :
Zayn :
Liam :

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz